Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naczelnik z puławskiej komendy prowadził po pijanemu. Policjant pożegna się z mundurem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
I po mału wykruszają się dobrzy poicjanci. Młodzież zaczyna żądzić ale to dobrze niech zobaczą jak przcuje sie na stanowiskach kierowniczych i nie sprubują tego miodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle razy poruszany temat w prewncji od lat wybrancy pracuja na ranki a reszta jak nas nazywaja buraki ciemna masa pracujaca pracuje nocki i popoludnia panowie dosc juz dosc tak dalej byc nie moze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie bez nerwów i zbytecznych komentarzy taka jest prawda każdy może sprawdzić układane grafiki nawet sprzed pięciu lat taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i przestańcie się czepiać nas ludzi pracjących na ulicy to my ściągamy z domówek najgorszych awanturników, to my sciągamy ludzi bezdomnym w zimie, którzy sami taki los sobie wybrali i pija denaturat zapraszam niektórych panów żeby zeszli na ziemi i sami udali się na melinę i zobaczyli jak życie wygląda od dołu może by zrozumieli jak wygląda życie w policji od dołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie nam ubliżać policjantom z plutonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANOWIE POLICJANCI wezcie sie ogarnijcie i zacznijcie wkoncu robic cos aby nie bylo zlego slowa o waszej komendzie a nie dajecie sami przyzwolenie na dzialania waszych przelozonych i dziwicie sie ze wiekszosc ma o was zdanie "buraki wiesniaki" albo ze na was pluje. Potraficie zlapac za posiadanie malej ilosci narkotykow a nie potraficie zlapac glownch dostawcow, pijani rodzice chodza po szkolach i odbiieraja swoje dzieciaki i nikt z tym nic nie robi, policjanci pija w pracy i po pracy na dodatek wsiadaja w auta, ktos z rodziny policyjnej dokonal przestepstwa wiec szybko sie umarza postepowanie, wiekszosc policjantow "wybudowalo domy" za pieniadze z jakiegos przestepstwa bo albo byli przekupywani albo dostawali koperte z podziekowaniem za zalatwienie spraw nikt z was nigdy nie spojrzy sobie w lusterko i nie powie a ja zrobilem wszystko aby mowiono o KOMENDZIE dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcjonariusze patrolówki wyzaźcie sie w pracy to awansujecie do dochodzeniówki lub PG. Ale głównym waszym problemem są żle robione dokumenty. Osoby w wyższym wykształcenie nie powinny mieć problemy ale mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Komendant Wojewódzki jak przeczyta te wszystkie wpisy to się głęboko zdziwi tyle dobrej pracy poszło na marne ehhh szkoda pisać bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej płakać nad poziomem pracy niektórych gliniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację w szczeglności mundurowi z patrolówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale smieszne az upadlem pod stol znizajac sie do waszego poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadłeś - pewnie bjesteś narą....ny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak upadłem i zobaczyłem ludzi klęczących pod stołem na kolanach zastanawiam się co może robić człowiek pod stołem hmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołom - może jest geyem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zerwane muzgi - co wy piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do komendanta Szkody. JAKIE SZANOWNY PAN POCZYNIŁ (poczynia) KROKI ABY POPRAWIĆ NIESMACZNĄ ATMOSFERĘ W TEJ JEDNOSTCE. ABY NIE BYŁO RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH. Czy może wychodzi z założenia ze Skłuconym wojskiem się łatwiej rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt w czasie pokoju skłóconymi policjantami bardzo łatwo zarządzać stare metody sbeckie jednych na drugich napuszczać i szczuć przykre to jest jeden z policjantów obetrze zderzak zabiera się 20 procent trzynastki drugi wymusi pierwszeństwo i spowoduje kolizje poucza się jak temida nie widzi się problemu i jak tu ma być dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem policjantem KPP Puławy i mam pochodzenie chłopskie mój dziadek był rolnikiem i szanuje go za to że miał szacunek do ziemi, która go utrzymywała zawsze powtarzał że żadna praca nie hańbi i zawsze mówił że poszanowanie tradycji to nasz obowiązek od chłopa do pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale buraku bądź człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest Wiejskiego pochodzenia dali władzę to im terez odbija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...